Новий Fliegl ASW Taurus — це рішення для перевезення силосу

Велика вантажопідйомність вигідна при транспортуванні силосу, особливо коли відстань між полем і місцем призначення  велике. Щоб забезпечити продуктивність збирання, необхідно оптимізувати збирання силосу, щоб комбайн не зупинявся. Рішення пропонується Fliegl в формі ASW Taurus.

Німецький виробник транспортних технологій Fliegl тепер пропонує новий ASW Taurus спеціально для транспортування силосу. З його бічними стінками 2,30 м і місткістю 45 м3 (тандемна версія) і 50 м3 (тридемна версія), це справжній транспортний гігант. Вбудоване вузьке дишло гарантує хороший кут повороту рульового колеса. Шассі забезпечує максимальний комфорт у всіх положеннях, починаючи з гідравлічної підвіски BPW. Ця підвіска також забезпечує дорожній комфорт і максимальну стійкість навіть на бічних схилах. Причеп може обладнуватись великими шинами 800 / 45R26.5 для оптимальної стійкості і розподілу ваги.

Fliegl пропонує заднє динамічне освітлення причепу повністю в світлодіодному дизайні. Щоб звести до мінімуму забруднення причепу, є пластикові бризковики і задні спідниці. Пластиковий кожух прикріплений до алюмінієвого ременя над бризговиком — це забезпечує краще і більш швидке ковзання . У задній частині автомобіля є гідравлічний противідкатний  захист.

Fliegl ASW TAURUS доступний в двох версіях — ASW 281 Taurus з тандемним шасі (допустима вага брутто 23 т або 24 т) або ASW 391 Taurus з шасі tridem (допустимий загальна вага 31 т).