13.07.2018
Викорінення голоду, подолання світової продовольчої кризи, поліпшення харчування та «нульовий голод» – ось неповний перелік питань, піднятих круглому столі, присвяченому Всесвітньому дню продовольства.Подія відбулася 6 липня і традиційно передувала відкриттю Міжнародної агропромислової виставки та форуму з фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018».
У круглому столі взяли участь представники влади, міжнародні консультанти, експерти галузі та вчені. Всі вони зійшлися на думці, що для досягнення поставлених цілей українську агроіндустрію потрібно трансформувати в ключі наукового підходу та інноваційних технологій. А для цього країні необхідна потужна науково-практична платформа з досліджень агропроблематики та впровадження інновацій.
На думку міжнародного експерта ЄБРР Володимира Маліновського, єдиною такою платформою в Україні сьогодні є Науково-дослідний інститут «Інститут здоров’я рослин». Завдяки відкритому формату роботи та найкращому обладнанню, інтегрованому з міжнародними базами даних хімічних елементів, він може працювати не лише для потреб українського аграрного сектора, але й вирішувати проблеми аграріїв по всьому світу.
«Інститут здоров’я рослин» проводить фундаментальні та галузеві дослідження, займається науково-навчальною діяльністю і надає широкий спектр агробіологічних послуг. В колі його інтересів – розробка нових препаратів та унікальних технологій, покращення формуляцій пестицидів, вивчення розвитку культур у звичайних та стресових умовах, дослідження зразків ґрунту, води, добрив, кормів, рослинного та насіннєвого матеріалу, виявлення залишкових пестицидів у готовій продукції. Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити раціональне управління природними ресурсами, покращити якісні та кількісні показники врожаю та допомогти Україні вийти на лідируючі позиції світового агроринку.
Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії “Укравіт”
Читайте нас у TelegramПов’язані теми: