Офіційно про квоти: застосування спецзаходів суперечить національним інтересам України

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі надійшла висновку про недоцільність обмеження імпорту мінеральних добрив шляхом введення системи квот. Позицію держави повідомило офіційне видання "Урядовий кур'єр". 

 

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розглянула подані Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України матеріали про результати проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив (зокрема: нітрату амонію та вапняково-аміачної селітри, карбаміду та карбамідо-аміачної суміші), а також добрив мінеральних з вмістом азоту та фосфору та добрив мінеральних з вмістом азоту, фосфору, калію незалежно від країни походження та експорту та за результатами розгляду вирішила, що застосування спеціальних заходів суперечить національним інтересам України.

 

Таким чином Комісія 22 червня прийняла рішення № СП-453/2020/4411-03 і СП-452/2020/4411-03, якими вирішила припинити спеціальне розслідування.

 

За інформацією Інфоіндустрії, розгляд питання відбувся 23 червня 2020 р., але, згідно законодавчого регламенту, рішення мало бути прийнято 22 червня.

 

Припинено розслідування як по азотних, так і по всіх видах комплексних добривах.

 

Рішення Комісії набирає чинності з дня опублікування повідомлення.

 

Інфоіндустрія за матеріалами ukurier.gov.ua і ukurier.gov.ua