Підсумки міжнародної торгової платформи “Інновації.Технології.Фінанси”

В рамках агропромислової виставки АгроВесна відбулася міжнародна торгова платформа “Інновації.Технології.Фінанси”, організована постійний партнером аграрних виставок – агенцією Sapienza.media.

У своєму вітальному слові гостям та учасникам заходу засновниця SAPIENZA.media, консультант ФАО ООН Катерина Звєрєва подякувала за підтримку та партнерство організатора АгроВесна 2021 компанії “Київський міжнародний контрактовий ярмарок” та зауважила, що незважаючи на зимові холоди, тут у нас тепла дружня та ділова атмосфера, і завдяки таким заходам, це беззаперечно допоможе всім нам разом розвивати агросистему України.
На чотиригодинній аншлаговій конференції йшла мова про інноваційні біопрепарати, про стародавні традиції коноплярства у сучасному агробізнесі, про можливості та важливість використання у сільському господарстві дронів, про виклики та перспективи сільського господарства в умовах Європейського зеленого курсу, про міжнародні і українські тренди в умовах COVID-19 та багато іншого.
Підсумовуючи виступи колег пані Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України (2019р.) наголосила, що «Агротехнології в Україні розвиваються досить швидко. Але проникнення їх в Україні невелике». На її думку потрібно підвищувати обізнаність аграріїв. Держава має звернути увагу на це питання на місцевих рівнях та в регіонах, а також на базі університетів. «Ми маємо відходити від розуміння традиційного сільського господарства, а розглядати його в комплексі з екологічністю та, в цілому, з економікою України. Зелений курс України вже має бути. Агрополітика в усьому світі стає екологічною та економічною політикою».

Інфоіндустрія