Порт «Ніка-Тера» за останній рік збільшив обсяги перевалки на 14%

У жовтні 2021 року порт «Ніка-Тера», що входить до Group DF, перевалив 867 тис. тонн вантажів, перевищивши аналогічний показник попереднього року на 14%.

Структура перевалки в жовтні виглядала наступним чином:

-зернові, зернобобові, олійні культури та продукти їх переробки – 664 тис. тонн (77% від загального обсягу перевалки);

-навалочні вантажі відкритого зберігання – 148 тис. тонн (17%);

-наливні вантажі – 35 тис. тонн (4%);

-добрива – 20 тис. тонн (2%).

«У жовтні ми маємо непоганий результат. Спільно з компанією «Ніка Транс Логістика» ми вперше відпрацювали новий логістичний ланцюжок: здійснили перевалку рідкого КАСа з танкера каботажного плавання в морський танкер. Вироблені на черкаському «Азоті» добрива були доставлені в наш порт по Дніпру й успішно відвантажені на експорт. Ми випробовуємо нові технологічні та логістичні рішення та знаходимося в постійному пошуку рішень, які б дозволили нашим клієнтам зменшити вартість транспортування», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

За його словами, за 10 місяців 2021 року порт перевалив 6 млн тонн вантажів і обробив 371 судно, що свідчить про поступове відновлення обсягів перевалки до рівня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що у розвиток порту Group DF Дмитра Фірташа інвестувала понад 1,5 млрд гривень. Група будує порт нового покоління, орієнтований на впровадження сучасних технологічних рішень, які відповідають світовим стандартам.

Порт продовжує реалізацію програми зі збільшення пропускної здатності порту, в рамках якої вже побудований новий ваговий комплекс, збільшено кількість причалів до 8 протяжністю 1900 метрів, доведений до 10 одиниць парк локомотивів, збільшена протяжність власних залізничних колій до 23 км, закуплена нова техніка для перевалки вантажів.

У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні – 1,27 млн тонн (18%), наливні – 323 тис. тонн (4 %), Мінеральні добрива – 215 тис. тонн (3%).

 

Інфоіндустрія за матеріалами Group DF

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry