Постачальник міндобрив вкладається у транспортну інфраструктуру

ТОВ «Еліксир Україна» вступає у права власності на ДП «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ».

У четвер, 24 серпня, підписано акт приймання-передачі Єдиного майнового комплексу ДП «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ». Новим власником порту офіційно стала компанія «Еліксир Україна». Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Фонду державного майна України (ФДМ).

За ініціативи ФДМ переможець аукціону ТОВ «Еліксир Україна» та ДП «Адміністрація морських портів України» 1 серпня 2023 року уклали меморандум, в якому визначили умови перебування на території порту інших суб’єктів господарювання.

Сторони досягли згоди щодо необхідності створення сприятливих умов для залучення приватних інвестицій у розвиток сучасної інфраструктури в морський порт Усть-Дунайськ і визнали необхідність дотримання законодавства України про захист економічної конкуренції. Це стало відправною точкою для вирішення питання надання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

Нагадаємо, морський торговельний порт Усть-Дунайськ був проданий на відкритому аукціоні ТОВ «Еліксир Україна» у січні 2023 року за 201 млн грн. Переможець також сплатив ще понад 40 млн грн ПДВ.

Компанія «Еліксир Україна» займається реалізацією комплексних мінеральних добрив в Україні та зацікавлена у стратегічному розвитку порту, збільшенні обсягів перевалки, модернізації складів та придбанні сучасної перевантажувальної техніки. У довгостроковій перспективі компанія прагне докласти зусиль для об’єднання водними шляхами річок Дунай і Дніпро, щоб зняти навантаження з доріг України, а також побудувати в порту зерновий елеватор на 50 тис. т.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry