Постраждалі від війни домогосподарства будуть забезпечені насінням овочів

USAID підтримує продовольчу безпеку звільнених і прифронтових громад

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Денис Башлик, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрової трансфармації і цифровізації оголосили про початок кампанії із забезпечення деокупованих громад та соціально незахищених верств населення насінням овочів на весняну посівну 2024 року. У межах ініціативи АГРІ-Україна USAID забезпечить понад 200 тис. постраждалих від війни домогосподарств насінням овочів, яке надали Gowan Seed, Bayer та інші насіннєві компанії. 10 тонн насіння буде розподілено серед мешканців звільнених та прифронтових територій, а також вимушених переселенців та соціально незахищених верств населення (багатодітних, малозабезпечених сімей тощо) з інших регіонів. Ця допомога дасть можливість домогосподарствам виростити близько 70 000 тонн овочів.

Ця ініціатива підкреслює міжнародну підтримку українського народу та відданість Сполучених Штатів Америки справі зміцнення України у протистоянні путінській агресії.

***

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП). Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази у аграрному секторі. Програма USAID АГРО допоможе збільшити доходи с\г ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок с\г земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі. Сторінка АГРО в Фейсбук: https://www.facebook.com/usaid.agro/ .

***

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) є провідним агентством розвитку уряду США. USAID співпрацює з Україною з 1992 року, підтримуючи Україну в зміцненні стійкості проти російської агресії та просуванні її демократичного і економічного розвитку. Наразі є 42 програми USAID у відповідь до нагальних потреб і цілей довгострокового розвитку України як незалежної, суверенної, демократичної та процвітаючої країни. З початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року, USAID надав 24,9 мільярда доларів загальної допомоги Україні, з яких 2,8 млрд доларів гуманітарної допомоги та понад 2,3 млрд доларів допомоги для розвитку.

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry