Представники Ефіопії оцінили систему української системи контролю за виробництвом харчів

20 вересня 2019 року  голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа провів підсумкову зустріч з представниками Міністерства сільського господарства та тваринництва Федеративної Демократичної Республіки Ефіопія, які перебували в Україні з робочим візитом для вивчення вітчизняної системи державного контролю за виробництвом харчових продуктів.Протягом цього тижня делегація Міністерства сільського господарства та тваринництва Ефіопії відвідали Київську та Вінницьку області,  де ознайомилися з роботою підприємств в регіоні та провели оцінку системи контролю за виробництвом харчових продуктів.

Також делегація здійснила візит до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

У ході фінальної зустрічі представники Міністерства сільського господарства та тваринництва Федеративної Демократичної Республіки Ефіопія відзначили ефективну роботу Держпродспоживслужби на місцях.

Також були окреслені майбутні кроки співпраці у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. Учасники зустрічі домовились про розробку та подальше підписання меморандуму про взаєморозуміння у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я тварин та рослин.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry