Програма Е-ваучер для тепличників півдня України обіцяє солідні знижки

Директор ІКЦ «Агро-Таврія» Геннадій Подшивалов на конференції «Сучасне тепличне господарство 2020» в Енергодарі презентував програму «Е-ваучер для тепличників», яка працює в Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.Згідно з програмою, учасники проєкту UHBDP можуть одержати знижки на засоби виробництва від 20 до 50%. Програму допомагають реалізувати 26 компаній- партнерів, серед яких «Ирригатор», «Agrolife», LNZ, «Terra Tarsa», «AQUATEC», «STYLE PACK», «AGRO Proekt», «Эко Культура». В програмі знижок – 200 найменувань товарів, які належать до категорій «Насіння», «Добрива», «Крапельне зрошення», «Теплична плівка», «Мала механізація», «Упаковка», «Аналізи ґрунту та рослин», «Вимірювальні пристрої», «Біозахист і пастки», «Товари для  бджолярів», «Ємності для розсади», «Метеостанції».

Для того, щоб скористатися програмою, треба зареєструватися на сайті uhbdp.org, обрати на сайті потрібний товар в Інтернет-каталозі знижок, заповнити  заявку, отримати SMS-повідомлення з кодом знижки; повідомити код продавцеві і назвати товар; отримати товар поштою та застосувати його на виробництві, а також поділитися враженнями від цієї послуги з друзями.

Геннадій Подшивалов наголошує, що система знижок діє тільки для учасників Проекту,  скористатися знижкою можна один раз протягом року, сукупний розмір знижки для одного покупця становить до 2 200 грн, код із SMS-повідомлення діє протягом 14 днів з моменту отримання.

Програмою вже скористався 1161 виробник. Вони мали змогу переконатися у вигідності такої співпраці з проектом. Наприклад, якщо агрохімічний аналіз ґрунту, пакет «Овочівництво закритого ґрунту» по прайсу коштує 1550 грн, то зі знижкою  – 775 грн, один грам насіння томату Кристал F1 – 250 грн замість 480 грн, плівка теплична енергозберігаюча SUNSAVER CLEAR 16X52 150 mkm Ginegar – 12078, 75 грн  замість 16106.00 грн, річна предплата журналу “Агроіндустрія” лише 255 грн замість 624 грн  і тд.

Такою програмою гріх не скористатися.

Примітка: Конференція «Сучасне тепличне господарство 2020» організована ІА “Інфоіндустрія” за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Проект діє лише в 4-х областях: Херсонській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській!

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry