Росія в односторонньому порядку вийшла із зернової угоди

17 липня прес-секретар Кремля, Дмитро Пєсков, заявив про те, що росія в односторонньому порядку припиняє дію зернової угоди.

Наприкінці липня 2022 року після двомісячних переговорів між ООН і Туреччиною було укладено угоду як з українською, так і з російською сторонами, яка уможливила експорт зерна з України через Чорне море.

На той момент представники України та Росії щойно підписали дві окремі «дзеркальні» угоди з Туреччиною та ООН, які розблокували експорт українського зерна. Потім експорт продовжили, і на початку ринок дуже жваво відреагував на погрози Росії не продовжувати.

17 липня спікер Кремля Дмитро Песков заявив: ” Фактично Чорноморські домовленості сьогодні закінчилися”

Ранкові атаки на Керченський міст він назвав “терористичним актом”. В результаті росія в односторонньому порядку покинула угоду.

“Як тільки російська частина домовленостей буде виконана, російська сторона негайно повернеться до виконання цієї угоди”, – сказав Пєсков, якого цитує Reuters. Він додав, що рішення не продовжувати контракт не має нічого спільного з нічним нападом на міст між Росією та Кримом, який він назвав “терористичним актом” і звинуватив у цьому Україну.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry