Сєвєродонецький «Азот» значно збільшив випуск добрив

За вісім місяців 2020 року Сєвєродонецький «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, випустив 500,01 тис. тонн мінеральних добрив, тоді як за аналогічний період минулого року – 196,89 тис. тонн.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зокрема, підприємством випущено 278,54 тис. тонн аміачної селітри, 193,98 тис. тонн карбаміду, 3,94 тис. тонн аміаку водного технічного, 23,55 тис. тонн КАС (карбамідо-аміачна суміш). Крім того, за цей час на підприємстві випущено 245,48 тис. тонн аміаку, 5,02 тис. тонн діоксиду вуглецю зрідженого.

«Порівнюючи цифри, отримуємо начебто непогану статистику нинішнього року щодо минулого. Але такий результат лише частково відображає ситуацію. У 2019 році основна частина виробничих потужностей Сєвєродонецького «Азоту» перебувала у простої», – зазначив Леонід Бугайов, голова правління ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот».

За його словами, відновити повний виробничий цикл на підприємстві вдалося лише навесні 2020 року – було запущено цех виробництва аміаку 1-А. Також на підприємстві стали поступово нарощувати випуск аміачної селітри і почали випускати карбамід. В результаті вийшли на нинішні виробничі показники. Але при цьому підприємство влітку було завантажене всього на 30%, тобто ще є потенціал для зростання.

Інфоіндустрія за матеріалами agrotimes.ua