Сівалка точного висіву Precea. Швидка, точна, зручна в користуванні

До виставки Agritechnica 2019 AMAZONE представляє нову сівалку точного висіву Precea. Новинкою є система поділу і дозування насіння, яка комбінує переваги ED і EDX. Таким чином, що дуже точне дозування можливо навіть при високій швидкості до 15 км / ч.

Дозування на Precea здійснюється через підвищений тиск. При цьому підвищений тиск для посівного матеріалу і всієї системи дозування забезпечується за рахунок турбіни. Посівний матеріал зісковзує з насіннєвого бункера і потрапляє до дозуючого диску. Дозуючий диск герметично ізолює дозуючий пристрій. Зерна кукурудзи при обертанні дозуючого диска притискаються до отворів диска і захоплюються. При подальшому обертанні притиснуті зерна кукурудзи проходять повз трьох відділювачів. Якщо на отворах накопичується багато зерен, зайві зерна скидаються, так що подвійне дозування виключається. Відділювачі можна налаштувати опціонально з кабіни трактора. Після поділу зерен вони подаються далі по короткій магістралі. Як тільки зерна досягають магістралі, зусилля натискання на дозуючому диску припиняється і зерно потрапляє в магістраль. Поверх магістралі розташовується Оптодатчики. Він контролює поділ і фіксує пропуски або подвійне дозування на системі висіву яка знаходиться в кабіні трактора.

Для подальшої оптимізації та автоматизації дозування на Precea встановлена ​​автоматична система настройки відділювачів SmartControl. При цьому Оптодатчики фіксує пропуски і подвійне дозування в кожному ряду і автоматично проводить відповідну настройку відділювача . Це знижує навантаження механізатора, запобігає мимовільні пропуски і подвійне дозування і веде до дуже точного дозування насіння на диску.

Особливістю є ущільнювач системи дозування при підвищеному тиску. Дозуючий диск щільно прилягає до камери тиску. Камера тиску обертається з дозуючим диском, за рахунок цього запобігається буксирування диска на ущільнювачі камери тиску. На Precea виникає при цьому невисокий крутний момент, так що в поєднанні з сервоприводом не потрібно спеціального електроживлення на машині. Це відкриває нові можливості щодо високих швидкостей і прецизійності навіть з механічним приводом.

Сівалку можна використовувати як для традиційного посіву по оранці, так і для мінімального і прямого посіву. Максимальний тиск на сошник при механічному навантаженні до 220 кг, а при гідравлічному до 400кг. Надійне ведення всього сошника здійснюється двома великими опорними катками. Дводисковий сошник  відкриває грунт. Після того, як посівний матеріал фіксується уловлюючим колесом  всередині грунту, V-подібні прикатуючі каточках закривають посівну борозну.

Об`єм насіннєвого бункера становить 55 л. Бункер відкривається однією рукою і захищений від проникнення пилу гумовою кромкою. Крім того, на кришці бункера є лоток для видалення залишків посівного матеріалу. Насіннєвий бункер і дозуючий пристрій можна спустошити швидко і без використання інструментів. Насіннєвий бункер додатково оснащений датчиком рівня, щоб своєчасно інформувати механізатора про зменшення вмісту бункера. В зележності від моделі сівалки бункер для добрив буде встановлюватись з об’ємом 950л або 1250л. Загрузка добрив відбувається за рахунок шнека,  який полегшує роботу механізатора.

Програмне забезпечення від AMAZONE дозволяє здійснювати управління за допомогою зручних клавіш символів і кнопок. Сенсорне управління спрощує орієнтування механізатора при користуванні ПО. За рахунок вільно програмованих кнопок і відображення статусу панель управління можна адаптувати індивідуально для кожного механізатора. За допомогою терміналу можна контролювати і регулювати дозування добрив і посівного матеріалу. Такі параметри, як необхідну дозування, подвійне дозування, пропуски, відображаються на дисплеї.

 

ИА «Инфоиндустрия»

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry