Скільки краденого зерна вивозить рф

російська федерація цьогоріч поставила на світовий ринок у середньому 16 млн тонн зернових, що вирощуються на окупованих нею українських територіях

Про це повідомив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов, повідомляє УкрАгроКонсалт.

Якщо припустити, що близько 6 млн га, які ми не можемо вважати своїми, нехай на 2 млн га йдуть бойові дії, то 4 млн га точно використовується для вирощування (зернових культур, – ред.). Якщо взяти середню врожайність 4 тонни (з 1 га, – ред.), то можна сказати, що близько 16 млн тонн можуть експортуватися від імені росії“, – сказав Горбачьов.

Він розповів, що протягом перших кількох місяців росія “крала зерно з окупованих українських територій”. В даний час окупаційна влада має свої вимоги до фермерів.

“Якщо фермери, які там (на окупованих територіях, – ред.) знаходяться, не перереєстрували свої фермерські господарства і не отримали російські документи, вони не мають права займатися якоюсь підприємницькою діяльністю. Якщо компанія не хоче проводити перереєстрацію, то тоді приходить хтось, забирає цю землю та вирощує там зерно”, – пояснив Горбачьов.

За його інформацією, близько 15-16 млн тонн зерна “запросто” поїхали до портів Бердянська та Маріуполя, а також Криму, відвантажуються звідти, на нього видаються сертифікати рф і воно поглинається світовим ринком як російське зерно.

Горбачьов припустив, що Міністерство закордонних справ України та Міністерство внутрішніх справ має більше інформації про ці операції з викраденим українським зерном, проте вона зараз не розголошується.  

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry