SmartFarming змінює свою концепцію

Компанія SmartFarming більше не буде займатися земельним аудитом, а переключається на розвиток платформ управління бізнес-процесами, зосереджується на точному землеробстві. Так компанія реагує на ключові зміни та тренди українського агроринку – це питання ринку землі, розвиток ОТГ. Про це розказав Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming під час «Українського форуму агробізнесу».

70% бізнесу компанії SmartFarming були побудовані на тематиці земельних даних. «Ми робили аудит,  впроваджували різні системи обліку земельного банку. Станом на 2019 рік ми дослідили більше 1 млн 725 тис га – це більше 4% земель – найбільший досвід по Україні. Раніше ми робили обміри полів, перевіряли договори оренди – банальні речі, які у всьому світі вже автоматизовані», – пояснив Бєлєнков.

Враховуючи запуск ринку землі, компанія створює нову концепцію. «Зараз ми більше йдемо в регіони, займаємося точним землеробством», – додав він.

Усі реєстри відкритих даних SmartFarming  працюватимуть в режимі он-лайн. «Це майже 80% правильної інформації. На основі цієї інформації буде створений конфігуратор бізнес-процесів: аналітика по земельним ділянкам, пайовикам”.

На основі супутникових даних можна проанізувати, скільки реально землі обробляється. “На основі моніторингу буде створюватися рейтинг консолідованості та сталості полів – ця інформація зацікавить банки. Перша компанія, яка замовила подібні продукти – хлопці, які займаються скупкою земель для холдингів», – поділився засновник SmartFarming.

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry