Стало відомо, у яких банках аграрії можуть оформити доступні кредити

Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на своїй сторінці у Фейсбук розказав про механізм портфельних гарантій.

«Рекомендую аграрним виробникам користуватись інструментом портфельних гарантій. Державні гарантії на портфельній основі надано в забезпечення часткового виконання боргових зобов’язань за портфелем кредитів, що надаються суб’єктам господарювання мікропідприємництва, малого та/або середнього підприємництва», — повідомив Висоцький.

Звертатися потрібно за відповідними кредитами до банків з переліку: АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк, АБ «Укргазбанк», АТ «ОТП банк», ПАТ «КБ «Приватбанк», АТ «Таскомбанк», ПАТ «Банк Восток», АТ «Піреус банк МКБ», АТ АКБ «Львів», АТ «Банк Альянс», ПАТ «Кредитвест банк».

«Починається активна підготовка до весняно-польових робіт – в цей період важливо мати доступне фінансування, — наголосив чиновник. Закликаю аграріїв звертатися до відповідних банків та користуватися інструментом, який націлений на полегшення доступу до кредитування, оскільки зменшує величину необхідної застави».

ІА «Інфоіндустрія»