«Сумщина Аграрна»: нові ідеї щодо розвитку АПК та сільських територій

Виставка техніки та тварин, ярмарок сільськогосподарської продукції та дегустація продуктів харчування від майже 60 виробників Сумської області, виставка-продаж виробів народних промислів, тематичні семінари, тест-драйви техніки, творчі майстер-класи, різноманітні конкурси та тематичні забави – все це «Сумщина Аграрна»«Масштаби сьогоднішнього заходу переконливо свідчать – вітчизняним товарам є достойне місце на європейському ринку, а наш аграрний сектор є одним із найдієвіших механізмів економічного зростання», – зазначив під час свого виступу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

 Цьогорічний форум, що пройшов у рамках щорічної виставки «Сумщина аграрна», був спрямований на розробку механізмів та можливостей економічного розвитку сільських територій та реалізації проектів місцевого розвитку

«Сьогодні ми вже не можемо говорити лише про конкуренцію в межах України. Я говорю про престижність місцевих агровиробників, їх здатність конкурувати з відомими світовими брендами, відповідність високим стандартам, що будуть сприяти зміцненню економічного потенціалу Сумщини та України не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародній торговій арені. Я в черговий раз наголошую, що розвиток України в цілому складається з розвитку кожної громади, селища, міста», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Учасники форуму активно долучились до обговорення актуального наразі питання щодо державного регулювання земельних відносин в сільському господарстві. Особливий інтерес викликала презентація бізнес-проекту молочного кластеру в області. Створення кластеру дозволить не лише виробляти якісну продукцію, а і забезпечувати такою продукцією бюджетні установи, а саме: дошкільні та шкільні заклади, професійно-технічні училища, інтернати тощо.

За словами директора обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександра МАСЛАКА, створення фермерських, сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, об’єднання їх в кластери є на сьогодні актуальним питанням і потребує безпосередньої участі об’єднаних територіальних громад. Він розповів про основні аспекти функціонування державно-приватного підприємства при реалізації проектів місцевого розвитку.

Організатори детально продумали програму заходу, тож окрім участі у тематичних семінарах, гості форуму зможуть корисно і змістовно провести час на демонстраційних майданчиках виставки «Сумщина аграрна-2019» та майстер-класах.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry