Світовий ринок сонячної енергетики прогнозовано буде зростати у 2021-2022 роках

Загальна встановлена потужність сонячної енергії склала 728 ГВт і, за оцінками, складе 1 645 гігават (ГВт) у 2026 році. Очікується, що вона зросте при CAGR 13,88% з 2021 по 2026 рік. Враховуючи складний пандемічнй період COVID-19 у 2020 році, світовий ринок сонячної енергетики не зазнав його суттєвого впливу і прогнозовано буде зростати у 2021-2022 роках.

Німецький стартап енергетичних технологій Solytic використовує Microsoft Azure, щоб зробити сонячну енергію більш ефективною й прибутковою. Інноваційне рішення дає змогу керувати та отримувати інформацію на основі даних, зібраних з фотоелектричних установок для спрощення процесу прийняття рішень. Таке програмне забезпечення допомагає інсталяторам зрозуміти, чому СЕС може працювати не так ефективно, як могла.

В Україні приватні сонячні станції можуть підвищити свою прибутковість на 15-20%. Приєднайтесь до Конференції Власників Приватних Сонячних Електростанцій PVUA, яка відбудеться 7 липня у виствковому центрі ACCO International (Київ, просп. Перемоги, 40-Б). Це унікальна можливість зустрітись з однодумцями, покращити свій багаж знань, отримати актуальну інформацію, яка дозволить ефективно управляти своїми інвестиціями в приватні сонячні станції, забезпечувати свої об’єкти електроенергією, отримувати пасивний прибуток.

Кількість місць обмежена. Поспішіть зареєструватись.

Одним із Гігават спонсорів наймасштабнішої події у галузі сонячної енергетики CISOLAR 2021 стала енергетична група EDS. За 10 років на українському ринку її річний фінансовий оберт перевищив позначку в 1 млрд грн. EDS посіла 1 місце рейтингу проєктувальників СЕС. Партнери EDS отримують найкращі і найвигідніші умови, якісне та естетичне обладнання власного бренду у найкоротші терміни. А також можуть бути впевнені у тривалій професійній і компетентній сервісній підтримці з боку компанії.

Зустрітися з представниками компанії та дізнатися більше про послуги EDS зможете 6 липня на 10-й Конференції Сонячної Енергетики CISOLAR 2021.

Ринок переробки сонячних панелей в Європі склав 49,1 млн доларів в 2020 році і буде зростати на 19% щорічно протягом 2020-2027 років завдяки попиту на чисту енергію, який сприяє поширенню, популяризації сонячної енергії, а також завдяки підтримці уряду щодо сталого розвитку.

Тема утилізації сонячних модулів буде розкрита експертами 7 липня на Конференції Власників Приватних Сонячних Електростанцій в рамках CISOLAR 2021. Зареєструватись та отримати квиток можна за лінком: pvua.cis-solar.com

Олексій Бадіка, засновник компанії Атмосфера, яка стала гігават-спонсором найпотужнішої події у галузі сонячної енергетики CISOLAR, радить всім, хто пов’язує свою діяльність із сонячною енергетикою, приєднатись до найважливішої ділової Конференції та Виставки.

Спільні зусилля всіх стейкхолдерів енергетичного ринку вже запустили незворотні зміні в галузі і зробили відновлювану енергетику невід’ємною частиною економічного майбутнього >> відеозапрошення від Олексія Бадіки

Відвідайте головну галузеву Конференцію та Виставку Центральної та Східної Європи, на якій зберуться 100+ міжнародних експертів, основні гравці сонячної енергетики представлять кращі рішення та технології, близько 5000 відвідувачів події у гібридному форматі – digital&офлайн. Реєструйтесь на Конференцію та Виставку прямо зараз, адже кількість місць в цьому році обмежено: ua.cis-solar.com

В ексклюзивному інтерв’ю IB Centre, президент Energy Watch Group та спікер Конференції CISOLAR 2021 Ханс-Йозеф Фелл повідомив, що розвиток систем зберігання дозволить збалансувати енергетичну систему країни. Тому нам потрібен цей напрямок. Зберігання енергії дозволяє вам зберігати енергію сонячного або вітрового дня стільки часу, скільки вам це потрібно. За його словами, діджиталізація повинна розвиватися паралельно з відновлюваними джерелами енергії. Нам потрібна автоматизована система виробництва електроенергії. Користувачі повинні використовувати всю енергію, вироблену для своїх потреб, для обслуговування власної мережі.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry