Таїланд скасував заборону на використання гліфосатних гербіцидів

Уряд Таїланду скасував попереднє рішення щодо заборони гербіцидів на основі гліфосату. Нещодавнім рішенням влада країни продовжила дозвіл на застосування параквату і хлорпірифосу ще на 6 місяців.

27 листопада 2019 року Національний комітет Таїланду з небезпечних речовин постановив, що подальше обмежене використання д.р. гліфосату буде дозволено. Міністр промисловості Таїланду зауважив, що дане рішення також передбачає дозвіл на застосовування гербіциду на основі параквату та інсектициди на основі хлорпірифосу до 1 червня 2020 року.

На рішення щодо скасування заборони застосування д.р. гліфосату вплинув офіційний лист Міністерства сільського господарства США, у якому зазначалось, що заборона використання гліфосатних гербіцидів може вплинути на поставки в країну американської сої і пшениці, яка вирощується із застосуванням д.р. гліфосат.

Нагадаємо, в жовтні поточного року Таїланд вирішив ввести заборону на застосування препаратів на основі гліфосату, параквату і хлорпірифосу до 1 грудня 2019 року.

 

Інфоіндустрія

за матеріалами agronom.com.ua