Тракторист – у трійці найдефіцитніших професій в Україні

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич виокремила трійку дефіцитних професій, серед яких зазначила тракториста. Про це повідомляє nv.ua.За словами Лілії Гриневич, міністерство освіти буде звертати особливу увагу на цей фактор при створенні навчально-практичних центрів для підготовки фахівців.

«На базі професійно-технічних ліцеїв ми створюємо навчально-практичні центри, де ставимо сучасне обладнання за найбільш дефіцитними професіями», — зазначила міністр.

Наразі міністерство освіти почало співпрацювати с роботодавцями, які висловлюють свої рекомендації щодо організації системи навчання майбутніх трактористів.

«Сьогодні, коли ми спілкуємося з роботодавцями для того, щоб їх втягнути у співпрацю у професійній освіті, вони всі розповідають нам про те, що для них надважливо, щоб вони не мусили створювати паралельну систему навчання. Ми їх навчаємо за державні кошти у профтехосвіті, вони приходять на виробництво і роботодавець мусить їх навчати другий раз. Це є марнування коштів і зараз важливо об’єднати ці ресурси», — підкреслила Лілія Гриневич.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry