У 2021 році капітальні інвестиції в Черкаський «Азот» склали 394 млн грн

У 2021 році капітальні інвестиції в Черкаський «Азот» (входить до азотного бізнесу Group DF) склали 394 млн грн. Це на 70 млн гривень більше, ніж минулого року. Про це повідомив Віталій Скляров, голова правління Черкаського «Азоту».

Серед найбільш масштабних проектів 2021 року:

  • модернізація двох цехів карбаміду М-2 та М-6.
  • масштабний капітальний ремонт цеху аміаку А-5 (відновлення його ресурсу та забезпечення надійної роботи обладнання).
  • капітальний ремонт агрегатів слабкої азотної кислоти у цеху М-5.

Як зазначив Скляров, Черкаський «Азот» також продовжив проводити демонтаж старих приміщень та споруд на території підприємства та розчищати виробничі майданчики для будівництва нових виробництв.

«Якщо така динаміка капітальних інвестицій збережеться, ми виконаємо наші стратегічні плани. Заплановані капітальні програми дадуть можливість збільшувати обсяги виробництва, знижувати собівартість і підвищувати екологічність виробництва. Ми продовжуємо модернізувати основні промислові майданчики та вже плануємо нові. В 2022 році ми реалізуємо кілька великих інвестпроектів. Найбільші з них – зростання потужностей з виробництва КАС, збільшення потужностей плава аміачної селітри. Крім того, низка проектів будуть в енергетичній сфері. Це дозволить підприємствам знизити енергетичні витрати», – наголосив Скляров.

Він додав, що важливою умовою для нарощування обсягу виробництва є збереження обсягів постачання газу та прийнятна ціна на нього.

Нагадаємо, що у 2020 році Черкаський «Азот» на 66% збільшив обсяг інвестицій порівняно з 2019 роком. Загалом протягом 2020 року було спрямовано 324,1 млн гривень на технічне переоснащення діючих виробництв, модернізацію та розвиток ключових промислових майданчиків.

 

Инфоиндустрия по материалам Group DF

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry