08.04.2018
У Великобританії вступає в дію так званий “податок на цукор” для виробників безалкогольних напоїв, що перевищують норму вмісту цукру в продукції. Про це передає ПРАЙМ.Таким чином британська влада хоче скоротити випуск занадто солодких напоїв, які призводять до ожиріння, в першу чергу у дітей. Податок буде стягуватися з безалкогольних напоїв із вмістом більш ніж 5 г цукру на 100 мл рідини. У разі, якщо в напої міститься більше 8% цукру, буде стягуватися підвищена сума податку. При цьому, під податок не підпадуть напої з високим вмістом молока, так як вони необхідні для здорової дієти. Зібрані кошти планується направити на програми по заохоченню фізичної активності і збалансованого харчування у дітей шкільного віку.
За даними міністерства фінансів Великобританії, після того, як в 2016 році була озвучена зазначена ініціатива, більше половини виробників напоїв скоротили вміст цукру в своїй продукції. Скорочений вміст цукру в напоях відповідає 45 млн кг цукру на рік, підрахували у відомстві.
«Виробники, що не перелаштуються, будуть платити податок, сукупний розмір якого, як очікується, складе до 240 млн фунтів щорічно», — попередили в Мінфіні.
Укрцукор
Інфоіндустрія
Читайте нас у TelegramПов’язані теми: