Укладено угоду про науково-творчу співпрацю миронівських науковців із науковцями Китаю

Науковці Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН відвідали Північно-західний Нагорний Інституту Біології Всекитайської Академії Наук.

На запрошення Північно-західного Нагорного Інституту Біології Всекитайської Академії Наук, м. Сінін провінції Цинхай відбулася 10-денна робоча поїздка головного наукового співробітника лабораторії селекції озимої пшениці Володимира Власенка та завідувача лабораторії агротехнологій Олександра Дергачова.

Метою якої було підписання двосторонньої угоди між установами про співробітництво в області селекції на імунітет, посухостійкість та врожайність нових сортів пшениці, тритикале, ячменю і вівса для умов провінції Цинхай Китаю та Лісостепу України з використанням сучасних геноджерел Китаю (скоростиглість, стійкість проти хвороб, особливо проти фузаріозу колосу, короткостебловість) та України (стійкість проти хвороб листя, продуктивність, якість зерна).

Миронівські науковці ознайомилися з устаткуванням лабораторій якості зерна та молекулярних досліджень Північно-західного Нагорного Інституту Біології ВАН, а також відвідали підпорядковані Інституту дослідні господарства по випробуванню сільськогосподарських культур та приватні господарства, оглянули посіви та роботу сучасної техніки.

Під час поїздки обговорювались питання проблем і методів селекції, про подальше співробітництво, зроблено наукові доповіді, відбулося підписання Угоди.

Інфоіндустрія

за матеріалами facebook.com