Україна — світовий лідер з впровадження роботизованих технологій XAG в агробізнес

DroneUA отримав перемогу у першій щорічній Премії для закордонних дистрибюторів XAG-2021 та відзначений нагородою Global Best Contribution Award.

Премією нагороджуються міжнародні партнери компанії XAG, світового лідера з виробництва агродронів, за найвищі показники інтеграції технології робототехніки в сільське господарство. При визначенні переможця враховували як обсяги, так і динаміку приросту ринку.

«На український ринок бренд спільно з DroneUA вийшов на початку 2021 року  і за цей дуже короткий період частка бренду виросла “з нуля” до 60%!

Швидке зростання інтересу аграріїв та розвиток ринку стали заслугою не лише компанії, а й партнерів, однодумців DroneUA. Ріст був би неможливим без готовності українського агробізнесу до змін та відкритості до абсолютно нових методів ведення сільського господарства. Для України це стрімкий рух до світового лідерства у сфері передових агротехнологій! Ми вже задаємо світові тренди і радо вітаємо всіх зі спільним досягненням!» — йдеться у повідомленні прес-служби DroneUA.

Інфоіндустрія