Українські фермери знаходять свою нішу в органічних гарбузах

Лідером з імпорту українського гарбузового насіння стала Австрія. Про це розповів під час органічного медіа-бранчу Сергій Галашевський, директор “Органік стандарт” – першого українського сертифікаційного органу, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, повідомляє SEEDS.“Австрія є лідером з імпорту гарбузового насіння з України. Досить нішевий продукт. В Австрії досить налагоджено виробництво, зокрема олії”, – додав Сергій Галашевський.

За його словами протягом багатьох років світовий ринок органічної продукції щороку зростає на 15%, а Україна є вагомим гравцем на міжнародних ринках.

“Це стабільний сектор, який демонструє зростання і Україна є вагомим гравцем на міжнародних ринках. За даними 2018 року 83% із загальної кількості експортованої органічної продукції було спрямовано в Європу, 13% — в США і Канаду, незначний відсоток експортуємо в Азію. Загалом за 2018 рік було експортовано 390 тис. т органічної продукції на суму $157 млн”, — зазначає Сергій Галашевський.

Загалом у 2018 році Україна експортувала свою органічну продукцію до близько 35 країн, стверджує Сергій Галашевський. За його словами, всього було представлено близько 80 органічних товарів.

За об’ємами експорту до ТОП-5 органічних продуктів потрапили кукурудза, пшениця, соя, соняшникова олія, яблучний концентрат.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry