Українські органічні ягідні пасти отримали визнання на міжнародному конкурсі

Органічні ягідні пасти з журавлини та брусниці ТМ «Лікбері» здобули перемогу в номінації «Органічні продукти» на дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks.

Favorite Food&Drinks – це наразі єдиний в Україні незалежний міжнародний дегустаційний конкурс, що проводиться шляхом «сліпої» оцінки органолептичних показників продуктів та напоїв.

Про це пише ІА “Інфоіндустрія” з посиланням на Organic.info.

Склад професійної дегустаційної комісії формується з фахівців галузевих асоціацій, інститутів і спілок, а також департаментів якості рітейлу та ресторанного бізнесу.

«Багато наших покупців спочатку порівнювали пасти з джемами чи варенням, але все більше людей вже розуміють поняття «функціонального харчування», – говорить Ірина Лукашук, керівник відділу продажів компанії «Лікбері». – Наші органічні ягідні пасти пройшли доклінічні  та клінічні випробування в провідних медичних інститутах України, які довели корисність різних ягідних паст для здоров’я. Якщо говорити про пасти з журавлини та брусниці, то їх вживання рекомендується для профілактики простудних захворювань, ГРВІ, грипу, при гастритах, розладах шлунку та багато іншого. Звісно, перед вживанням варто проконсультуватись з лікарем».

Ягідні пасти виготовляються за унікальною технологією «м’якої» кавітації, тобто подрібнення ягоди разом з кісточкою та шкіркою, що дозволяє зберегти та навіть покращити якість продукту. Адже саме в кісточковій олії знаходиться багато цінних та корисних речовин, серед яких, зокрема, ненасичені жирні кислоти омега-3-6-9 та антиоксиданти. Після подрібнення пасти проходять процес пастеризації при температурі нижче 80°С, що також дозволяє зберегти комплексну дію ягід.

При виробництві органічних ягідних паст не додається цукор чи будь-які інші консерванти – тут тільки ягоди! Весь процес виробництва сертифіковано «Органік Стандарт» за стандартом, що еквівалентний органічному законодавству ЄС.

Продукція компанії неодноразово була представлена на міжнародних виставках у Німеччині, Японії, ОАЕ, Іспанії, а тепер ще й здобула золоту медаль на дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks 2021.

Конкурс вперше відбувся в січні цього року, учасниками стали 19 виробників, які подали 112 найменувань харчових продуктів та напоїв у 17 номінаціях . Наступний раунд конкурсу очікуємо вже у вересні цього року.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry