Український стартап FarmFleet залучає понад пів мільйона доларів інвестицій

Перший етап фінансування відкриває можливості глобальної експансії для українського AgTech-стартапу з надання послуг робототехнікою в агро

FarmFleet, інноваційне українське підприємство з оптимізації агробізнесу та розвитку безпілотних технологій у сільському господарстві, оголосило про успішне завершення першого раунду фінансування. FarmFleet залучив перші інвестиції в розмірі 550 000 дол. США, за оціночної вартості 3,7 млн дол. США, та готується до глобальної експансії.

Інноваційна спеціалізована платформа FarmFleet  – єдина в своєму роді 

Сьогодні FarmFleet – це єдина такого роду платформа в агробізнесі, що є кінцевою ланкою стратегічної співпраці між міжгалузевими лідерами на українському ринку, кожен з яких має глибоку експертизу в таких сферах як робототехніка, безпілотні технології, агрохімія та AgTech.

Зокрема, платформа пропонує рішення для агровиробників та сервісних компаній, об’єднуючи потреби у виконанні агрооперацій та технічні можливості їх задоволення із залученням зовнішніх виконавців. Формуючи прозорий та інтелектуальний ринок аутсорсингових послуг у сільському господарстві, FarmFleet розширює можливості аграріїв щодо проведення операцій вчасно та якісно в умовах мінливості погоди, обмежених ресурсів та сезонних пікових періодів. Завдяки цьому аграрії можуть концентруватися на підвищенні ефективності кожного гектара, не витрачаючи час на пошук ресурсів та адміністрування.

Починаючи з 2023 року FarmFleet забезпечує внесення ЗЗР і добрив агродронами зі власною сервісною командою, посилюючи глибоку інтеграцію безпілотних рішень в агровиробництво, що сприяють підвищенню ефективності агрооперацій та заощадженню ресурсів. 

Важливо! FarmFleet — це інноваційний онлайн-сервіс і ERP-система, що поєднує традиційні та нові вимоги сільськогосподарської діяльності з технологічними рішеннями 2023 року, які однаково можна застосовувати як для фермерів, малих і середніх підприємств (МСП), так і для транснаціональних корпорацій (МНК).

FarmFleet посилить економічну стійкість українських агровиробників

Залучені інвестиції, розміром 550 000 дол. США, будуть використані для розширення функціональних можливостей FarmFleet відповідно до потреб українських агровиробників і загалом посилення сільськогосподарського сектору країни. Провайдер забезпечить вчасне виконання сільськогосподарських технологічних операцій із застосуванням агродронів, всупереч численним викликам, включаючи несприятливу погоду та обмежені ресурси на тлі триваючого регіонального конфлікту.

«Наша місія — створити прозорий та інтелектуальний ринок аутсорсингу в сільському господарстві, розширюючи таким чином можливості для фермерів, котрі зможуть виконувати свої операції ефективно та з винятковою якістю», — заявив Февзі Аметов, один із засновників проекту. – «Безстрашні» інвестиції в наш потенціал відкривають значні можливості для нашого зростання в українській промисловості, а також для ширшого зростання української високотехнологічної промисловості на конкурентному глобальному ринку».

 

Вихід на міжнародний ринок пришвидшить інтеграцію інноваційних технологій у глобальне сільське господарство 

Разом із цим інвестиції дозволять реалізувати цю модель надання послуг в сільському господарстві на міжнародному ринку. Компанія повідомляє, що Сполучені Штати Америки стануть першим пілотним міжнародним ринком для інтеграції FarmFleet. Засновники припускають, що створення американського кластеру буде спрямовано на те, щоб еволюціонувати практику ведення сільського господарства не лише в Україні, де знаходиться головний офіс компанії, але й у глобальному масштабі. У майбутньому це сприятиме глибшому проникненню інновацій, ефективності та безпеці в сільськогосподарському секторі.

“Наш проєкт втілює суть співпраці, оскільки ми прагнемо досягти постійного прогресу в розробці пестицидних продуктів, що відповідають принципам екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності (ESG), та інших інновацій, що знаходяться на перетині агрохімії та надання послуг. Ми твердо віримо, що прогрес у сервісно-орієнтованому агробізнесі повинен бути переплетений з впровадженням проривних інноваційних технологій”, – додав співзасновник FarmFleet Володимир Гаплік. – “Об’єднавши досвід з різних галузей, ми плануємо ефективно впроваджувати нові підходи до використання пестицидів, зрештою, скорочуючи та мінімізуючи їх кількість, зберігаючи водні ресурси та сприяючи екологічно стійким умовам для процвітання сільськогосподарської галузі”.

Головна місія FarmFleet відповідає цілям сталого розвитку

Концепція та підходи FarmFleet сприяють створенню сталого майбутнього для сільськогосподарського сектору в цілому. Завдяки застосуванню безпілотних обприскувачів та іншої сільськогосподарської роботизованої техніки платформа значно скорочує споживання засобів захисту рослин, одночасно зменшуючи використання пального, споживання води та скорочуючи викиди CO2.

Час початкового фінансування та величезний потенціал адаптованості моделі сервісного обслуговування в агробізнесі, включаючи розширення FarmFleet за межі України, безсумнівно, є важливими.

Останні дослідження показують, що ВВП України в 2022 році скоротився приблизно на третину порівняно з 2021 роком; а врожай зернових і олійних культур знизився приблизно на 40%.

 «Місія нашої української команди полягає в тому, щоб підкреслити важливість досвіду нашої країни та знань українських фермерів у впровадженні та поширенні передових технологій та інноваційних методів ведення сільського господарства. Навіть у ці складні часи українські фермери були в авангарді глобальних тенденції, підкреслюючи важливість робототехніки в сільському господарстві», – додав Валерій Яковенко, співзасновник FarmFleet і компанії DroneUA, міжнародного інтегратора інноваційних рішень та робототехніки. – «На додаток до інвестиційного впливу на сільськогосподарський сектор України, вихід FarmFleet на ринок США є важливою віхою в стратегії глобального розширення компанії. FarmFleet прагне використовувати українські інновації та досвід для підвищення глобальної продовольчої безпеки». 

Довідка:

FarmFleet – інноваційне підприємство з оптимізації агробізнесу та новітніх технологій дронів, а також постачальник послуг, що базується в Україні. FarmFleet є партнерським бізнесом української групи компаній DroneUA, що спеціалізується на інтеграції інноваційних технологій в сфері робототехніки, енергонезалежних рішень та програмного забезпечення.

FarmFleet оптимізує бізнес-процеси в сфері обслуговування обприскувачів безпілотниками та сільськогосподарських послуг; платформа з’єднує фермерів і сервісні компанії із зовнішніми підрядниками, оптимізуючи операції та підвищуючи ефективність, разом із тим наголошуючи на стійкості та турботі про довкілля.

Маючи бачення підвищення глобальної продовольчої безпеки для всіх, FarmFleet використовує український досвід і передові технології для формування майбутнього сільського господарства.

Дізнайтеся більше тут – https://farmfleet.io 

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry