Українським органічним виробникам варто вже зараз задуматись про сертифікацію відповідно британських стандартів

За результатами 2019 року Велика Британія входить до ТОП10 імпортерів української органічної продукції. Як вплине Brexit на вітчизняних органічних виробників?

Наразі, Велика Британія переходить на власну систему органічної сертифікації. В якості тимчасових заходів на початку січня підписана угода про еквівалентність продукції з урядом Швейцарії, яка буде діяти до 31 грудня 2022 року. А наприкінці грудня подібна угода була підписана між Великою Британією та ЄС. Вона визначає, що ЄС визнаватиме органічну продукцію з Великої Британії до кінця 2023 року. Натомість Велика Британія дозволятиме імпорт органічної продукції з ЄС за стандартами останнього тільки до 30 червня 2021 року.

Про це повідомляє ІА «Інфоіндустрія» з посиланням на organicinfo.ua.

«Українським виробникам, які експортують органічну продукцію до Великої Британії, також варто вже зараз задуматись про сертифікацію відповідно стандартів останньої. Поштовхом до розвитку відносин має стати Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії, яка мала запрацювати вже з 1 січня цього року», — йдеться у повідомленні.

 

Інфоіндустрія