Україна і Канада будуть конкурувати на ринку ріпаку ЄС

Такими є результати програми «Малі інноваційні гранти», яку Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголосив у вересні 2018 року, інформує прес-служба організаторів.Нагадаємо, що конкурсна комісія отримала 93 заявки. Оскільки це пілотний проект, планувалося відібрати 5 кращих проектів, але фінансову підтримку отримають 8 виробників з Одеської, Херсонської та Запорізької областей. Серед переможців: фермерські господарства, приватні підприємці та ТОВ, які займаються виробництвом сільгосппродукції. В основному, це — жінки-власниці бізнесу та чоловіки, які покращають умови праці жінок.

Всі проекти пов’язані з поліпшеннями процесів на існуючих виробництвах, поліпшеннями, які дають додаткову вартість кінцевому продукту. Кожен проект передбачає придбання обладнання для створення продукту з сировини. Отже, фермери отримають фінансову підтримку від Уряду Канади на:

виробництво консервованих салатів,
сушку фруктів і ягід,
переробку меду,
виготовлення соку прямого віджиму,
раціональну механізацію при виробництві часнику на невеликих площах,
охолодження винограду,
охолодження фруктів і ягід,
миття ягід.
«Бюджет бізнес-ідей, які пройшли у фінал конкурсу, коливається від 9 до 16 тисяч канадських доларів, тому деякі переможці будуть співфінансувати свої проекти. В даний час підписуються контракти, в березні-квітні 2019 року переможці мають розпочати закупівлю обладнання, а восени вже почати експлуатування», — йдеться у повідомленні.

Другий тур «Малих інноваційних грантів» буде оголошено на початку квітня 2019 року, слідкуйте за нашими анонсами та розсилками.

«Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва планує надати ще 12 грантів», — зауважили організатори проекту.

Нагадаємо,  Україна та Канада розширять співпрацю в сфері біоекономіки та агротехнологій.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry