«Укрлендфармінг» починає впроваджувати відеомоніторинг внесення добрив

Група компаній «Укрлендфармінг» вводить систему фото- та відеофіксації внесення мінеральних добрив. Буде контролюватися момент завантаження добрив в розкидач та зупинок під час роботи. Про це розказав Володимир Бабій, заступник директора департаменту IT «Укрлендфармінгу» на AgroIT Forum 2019.

В компанії передбачений автоматичний облік бігбегів з мінеральними добривами і фіксація завантажень, а також розрахунок оброблених гектарів від завантаження до завантаження. «Це буде маленьке відео – щоб розуміти, чи дійсно мінеральне добриво потрапляє в грунт», – поділився Бабій.

Для запобігання крадіжок в холдингу вже давно запроваджена система телеметрії, що включає GPS-моніторинг, застосування сенсорів та датчиків завантаження. Усі дані зводяться до однієї ІТ-системи.

«Аналітики вже так набили руку, що бачать навіть такі незначні втрати, як 150-200 кг з бункера. Нещодавно зупинили крадіжку, де кожну третю годину комбайн скидав по 200 кг соняшнику. Люди завжди знаходять місце, де нагріти руку», – розказав представник «Укрлендфармінгу».

За його словами найпоширеніші види крадіжок – це завантаження зерна в сторонній автомобіль, з’їзд з дороги та зсипання, вивантаження в обхід системи «Свій-Чужий», обмолот поля чужими комбайнами. «Крадуть навіть на трасах міжнародного значення, зсипаючи по 300-400 кг».

На наступний рік «Укрлендфармінг» планує представити результати по впровадженню Precision Planting. По кожному полю буде проведена розширена аналітика.

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry