«Укрзалізниця» планує інвестувати в локомотивний парк 51 млрд грн

«Укрзалізниця» планує відновити і модернізувати понад 2 тис. локомотивів, а також закупити нові. Всього на оновлення і покупку тягового складу компанії знадобиться 51,2 млрд грн. Про це повідомив член правління «Укрзалізниці» Франтішек Буреш. Повідомила прес-служба «Укрзалізниці»

До 2025 року «Укрзалізниця» має намір відновити і модернізувати 1023 локомотива, а також капітально відремонтувати 1049 локомотивів. Тяговий склад держкомпанія планує оновлювати із залученням інших компаній. Франтішек Буреш впевнений, що «Укрзалізниця» буде підтримувати вітчизняних виробників локомотивів.

За його словами, зараз в Україні знос електровозів складає 94,4%, тепловозів — 98,3%. Із загальної інвентарного парку локомотивів лише 190 одиниць або 5,3% молодше 25 років.
«Зараз нам доводиться балансувати між оновленням рухомого складу, модернізацією, переобладнанням, капітальними і поточними ремонтами локомотивів», — зазначив Франтішек Буреш.

Крім того, українські підприємства братимуть участь в інноваційних проектах для зменшення витрати палива і впровадження енергозберігаючих технологій.

Інфоіндустрія
.