Уперше за шість років «Укрхімтрансаміак» відремонтує аміакопровод з заміною ізоляції

Уперше за останні шість років інженерно-технічні фахівці Миколаївського управління магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» розпочали виконання ремонту аміакопроводу «Тольятті-Одеса» з заміною захисного ізоляційного покриття. 

 

Про це на виїзній оперативній нараді, яка проводилася неподалік ділянки трубопроводу, де безпосередньо стартував проєкт з ремонту з заміною ізоляції, повідомив керівник ДП «Укрхімтрансаміак» Вадим Трунов.

 

За його словами, загалом планується, що ремонт аміакопроводу з зміною ізоляційного покриття поступово буде здійснено на усій українській частині.

 

«Наразі робоча бригада Миколаївського управління  власними зусиллями виконує невідкладні роботи першого етапу – ремонту аміакопроводу з заміною 235-ти метрів захисного ізоляційного покриття у районі с.Донська Балка Одеської області. Зважаючи на вимоги до температурного режиму і погодних умов, при яких технологічно дозволяється виконувати заміну ізоляційного покриття, та задля прискорення процесу заміни ізоляції передбачається, що наступного року з залученням підрядників ремонт трубопроводу із заміною ізоляції буде проведено ще на понад 30-х кілометрах аміакопроводу», — наголосив В.Трунов.

 

«Підтримувати ізоляційне покриття у належному стані та пильно стежити за його якістю  – одне з першочергових завдань, оскільки довговічність, надійність і безаварійність роботи трубопроводу безпосередньо залежить від ефективності його протикорозійного захисту. Ізоляційні покриття забезпечують первинний захист трубопроводів від корозії, виконуючи функцію „дифузійного бар’єру“, через який унеможливлюється доступ до металу корозійноактивних агентів – води, ґрунту, кисню та інших чинників», — додав заступник з керівництва Миколаївським управлінням Д.Бабченко.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби ДП «Укрхімтрансаміак»