Уряд компенсував українським аграріям 322,9 мільйона гривень за відсотки по кредитам

Станом на 25 серпня загальна сума виплат сільгоспвиробникам за фактично сплачені відсотки за користування кредитами становить 322,9 мільйона гривень. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Мінекономіки.Зазначається, що 124,9 млн. грн. направили за фактично сплачені відсотки за користування кредитами за січень-червень, а 198 млн. грн. – за фактично сплачені відсотки за користування кредитами у період січень-липень.

“За програмою здешевлення кредитів аграрії можуть подавати заявки в 33 банки, серед яких як державні, так і приватні. Ми закликаємо аграріїв активно користуватися даною програмою, адже дешеві кредити є ефективним інструментом для підтримки і розвитку власного бізнесу”, – заявив Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Загальний обсяг кредитів, залучений суб’єктами АПК склав понад 20,3 млрд. грн., з них пільгових (підлягають компенсації) – 8,3 млрд. грн. Середні відсоткові ставки банків, під які суб’єкти господарювання АПК залучали кредити, склали 14-16% річних.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry