В агрохолдингу “АгроРегіон” розказали про заходи боротьби з коронавірусом

В холдингу “АгроРегіон” сформовано штаб по роботі в умовах карантину. Усі офісні працівники переведені на роботу он-лайн. Їдальні закриті, машини та техніка дезінфікуються двічі на день.

Про це розказала Катерина Рибаченко, керівник холдингу “АгроРегіон”, під час он-лайн конференції 31 березня. “В аграрній сфері працюю з 2009 року, і з такою масштабною загрозою ми ще не стикалися. Це випробовування не лише для імунітету, психіки, це тест на відповідальність порядність і згуртованість компанії”, – переконана вона.

На її думку, для того, щоб протиепідимічні заходи були дієвими, і люди ставилися відповідально до них, варто, щоб керівники безпосередньо самі пояснювали і доводили необхідність усіх заходів.  “Людей потрібно дисциплінувати. В нашій компанії було створено штаб по роботі в умовах карантину. Усі офісні працівники переведені он-лайн. Їдальні закриті, машини та техніка дезінфікуються двічі на день, проводиться термометрія. Людей старшого віку залишаємо вдома із збереженням зарплатні. По всім доступним місцям розвішуємо інформаційні плакати, розсилаємо нагадування і не лише співробітникам, а й пайовикам”, – поділилася Рибаченко.

Створено диспетчерський центр з надання допомоги не лише тим, хто захворів, а має будь-які запитання. “Робимо усе, щоб інфекція не розповсюджувалася не лише на підприємствах, а й у селах. При наявності симптомів, ми радимо не виходити на роботу, попередивши про це по телефону, вайберу. Крім того, “АгроРегіон” налагодив виробництво масок в селах, надавши усі необхідні матеріали”, – додала вона.

Правильна організація харчування – ще один виклик під час епідемії. “В нашому підприємстві ми перейшли на харчування за рахунок компанії. Ми закрили їдальню, при цьому кухарів забезпечили усіма засобами захисту, вони формують їжу на винос, яку вони виставляють в бокси, які потім доставляють на поля. Люди уже не спілкуються один з одним”, – пояснила Катерина Рибаченко.

Для сільськогосподарських підприємств найважливіше забезпечити безперервність операцій. “У нас, як гарного фермера – все маємо на складах, усе необхідне для посівної закуплено. Тому з посівною проблем не буде, якщо дотримуватися необхідних правил”.

На думку Рибаченко, аграрна галузь постраждає найменше від пандемії, адже попит на зерно залишається високим. “Важливо нікого не звільняти, не залишати без заробітної плати. Особливо враховуючи, що у більшості компаній виручка залишається на досить високому рівні. Це не момент і для підняття зарплат, адже ми не знаємо, скільки триватиме ситуація”.

Вона наголосила, що зараз не час для нездорової конкуренції, і погіршення умов роботи в агросекторі, підвищення мит. “Це час боротьби, будь-які регулювання в агросекторі вплинуть негативно. Не потрібно обмежувати експорт. Ми як бізнес просимо не погіршувати нам умов роботи”, – закликала .

В довгостроковій перспективі боротьба з короновірусом матиме позитивні наслідки для організації роботи агропромислових підприємств, підсумувала Рибаченко.

 

ІА “Інфоіндустрія”

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry