В “Контінентал Фармерз Груп” задоволені урожаєм пізніх зернових культур

“Контінентал Фармерз Груп” підбила підсумки збору пізніх зернових культур. Врожай зібрали зі 100 % запланованих площ – це більш як 86 тис. га. Під соняшник було відведено – 32,2 тис. га, під сою – 31,9 тис. га, кукурудзу зібрано з 21,8 тис. га, повідомляє Інфоіндустрія з посиланням на інформацію компанії.

Валовий збір перелічених культур склав 105,3 тис. т, 90,2 тис. т, 205,8 тис. т, відповідно. В “Контінентал” відзначають високі показники врожайності пізніх зернових: соняшнику – 32,7 ц/га, сої – 28,3 ц/га, кукурудзи – 94 ц/га.

“Збиральний сезон-2020 відбувався в умовах мінливої погоди з періодичними інтенсивними опадами. Тому продовжився період вегетації, а жнива затягнулися. Врожай мав підвищену вологість, збір потребував додаткових витрат на найману техніку, але ми були готові до такого розвитку подій, оскільки орієнтуємося на довгостроковий прогноз погоди. Збиральна кампанія відбувалася злагоджено, з використанням планової кількості техніки – комбайнів, перевантажувачів та транспорту для перевезення”, ­ – прокоментував операційний директор “Контінентал Фармерз Груп” Віталій Ставнічук.

Під час жнив на полях компанії працювали 93 власних комбайни Claas Lexion. 30 з них – на гусеничному ходу, що дало змогу ефективно зібрати врожай при підвищеній вологості ґрунту. Для перевезення зібраного врожаю та підвищення продуктивності на кожних два комбайни використовували один перевантажувач. Аграрії зазначають, що процес збору, вивантаження та переміщення зерна – повністю автоматизований. Ведеться облік зібраних площ, перевезених тонн, одразу виготовляються документи на врожай.

Всього у 2020 році “Контінентал Фармерз Груп” зібрала врожай зернових, бобових і олійних культур із площі 187,7 тис. га.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry