В Київі відбудеться конференція із зеленого відновлення України

Конференція “Біовугілля для зеленого відновлення України” відбудеться 2-3 травня 2024 року в офлайн та онлайн форматах у приміщенні Агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна). Організатори заходу: ГО МЕУ – Мережа екостанцій України, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Seecon International.
Зареєструватися на конференцію можна за посиланням – https://forms.gle/4DJKCG9mvkc39EeN9
Тема біовугілля об’єднає учасників з України та закордону для міждисциплінарного обговорення можливостей його застосування для підвищення стійкості екосистем, зменшення деградації ґрунтів та сталого розвитку. Будуть розглянуті наступні теми:
🌱 рекультивація ґрунтів на постраждалих від війни територіях;
🌱 сільськогосподарське використання біовугілля (покращення стану ґрунтів, підвищення врожайності, годівля тварин);
🌱 секвестрування вуглецю та кліматичні стратегії;
🌱 застосування у лісовому господарстві;
🌱 очищення стічних та питної води;
🌱 використання для постачання/виробництва енергії;
🌱 управління відходами у населених пунктах;
🌱 мистецтво та ремесло, як універсальна мова для підвищення обізнаності про переваги біовугілля.
Додатково, на конференції відбудуться практичний майстер-клас з виготовлення та використання біовугілля та інтерактивний мистецький захід з використанням біовугілля.
Участь у конференції буде цікавою експертам з сільського господарства, фермерам, науковцям, екологам та екоактивістам, освітянам, представникам територіальних громад, владі та іншим.
Порядок денний та інформація про спікерів будуть опубліковані згодом на сайті заходу www.biochar-ukraine.creation.camp або на сторінці МЕУ – Мережі екостанцій України.
Організатори: МЕУ (Мережа екостанцій України) (www.mey.org.ua), Національний університет біоресурсів та природокористування України (www.nubip.edu.ua), Seecon International (www.seecon.ch).
Формат заходу: гібридний (онлайн/офлайн), запис заходу для подальшого поширення.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Колеги, залишилась обмежена кількість вільних місць для участі у конференції у ролі спікера, презентувати розробку чи проєкт, провести тематичний семінар тощо. Якщо вас цікавить така можливість, будь ласка, надішліть пропозицію (назва та анотація до 500 знаків) на адресу [email protected], Богдану Попову, голові Мережі екостанцій України (МЕУ).
Адреса Агробіологічного факультету

Національного університету біоресурсів та природокористування України:
Вулиця Героїв Оборони, 15, Київ, 03041, Україна
Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry