В Україні на жнивах будуть впроваджуватися цифрові інструменти

«Агросила» починає готуватися до збиральних робіт нового сільськогосподарського сезону. Якісний контроль за кампанією планується забезпечити, перш за все, за рахунок цифрових інструментів, повідомила генеральний директор АТ «Агросила» Світлана Барсукова.Про це передає ВД «Сфера».

«Холдинг активно реалізує проекти по цифровізації, завдяки чому з’явилася додаткова аналітика, яку ми використовуємо для аналізу ефективності процесів в окремих бізнес-напрямках. Цифрова аналітика дозволяє визначити фактори і ступінь їх впливу на кінцевий результат. Наприклад, використання географічної складової — контури полів, треки техніки, місця розташування виробничих майданчиків, — допомагають більш точково сприймати інформацію. Сьогодні у нас є можливість відслідковувати динаміку показників за декілька років, заглиблюватися в дані в одному вікні і приймати максимально безпомилкові і оперативні рішення», — зазначила Світлана Барсукова.

За рахунок цифрових технологій вже вдалося зменшити число співробітників для контролю операцій на полях. Це відбувається завдяки системі моніторингу та автоматичній обробці даних, за рахунок чого знижується і навантаження на фахівців. Крім того, істотно підвищилася швидкість аналізу стану посівів за рахунок застосування супутникових знімків і індексу NDVI, а також знизився витрата добрив, завдяки їх диференційованого внесення.

Інфоіндустрія