В Україні почали виробляти цукор, збагачений мікроелементами

Гнідавський цукровий завод лідирує на Волині в модернізації обладнання.. Тут повністю перейшли на автоматизовану, комп’ютеризовану систему переробки сировини.Про це пеовідомляє прес-служба підприємства.Щоб зацікавити споживачів, цукровиробники намагаються поліпшувати технологію вирощування цукрових буряків і якість переробки сировини.Також, на заводі розширили асортимент цукрової продукції — випускають крупнокристалічний і дрібнокристалічний цукор. А ще на Гнідавському заводі варять цукор коричневого кольору — природний. Виявляється, такий цукор збагачений мікроелементами і його рекомендують споживати у їжу хворим людям.

Ще у 2003 році на Гнідавському цукровому заводі було прийнято визначальне рішення визначальне рішення: започаткувати виробництво елітних видів продукції за зразками цукрів продукованих провідними європейськими виробниками. Нині проект набрав обертів, завод модернізувався, запущено нові пакувальні лінії, побачили світ українські шляхетні цукри. Першим продуктом нового покоління став природний цукор, який з’явився на полицях супермаркетів на початку 2004 року. Це цукор коричневого кольору виготовлений за старовинними технологіями, багатий на вітаміни та мікроелементи, його вплив на організм загальнозміцнюючий, цілющий.

Той, хто постійно купує солодкий продукт цього заводу, зауважив, у яких зручних упаковках він реалізовується, адже на підприємстві є розфасовочний цех.
Що направду потішило господинь, любителів домашнього консервування, то це желювальний цукор, який з’явився на початку 2005 року, якраз до сезону дозрівання ягід. Перші партії виходили під ретельним наглядом німецьких колег, які щедро поділилися секретом диво-цукру. Особливість його застосування в тому, що на приготування джему, конфітюру, желе витрачається лише 4 хвилини, при цьому зберігаються усі вітаміни і поживні речовини і майже не втрачаються об’єм кінцевого продукту. Желювальний цукор Гнідавського заводу також належно оцінений на всеукраїнських виставках.

Направду можна констатувати, що на Гнідавському цукровому заводі постійно працюють над модернізацією, а продукція отримала справжню європейську якість.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry