В Україні створено Agro Marketing Club

Agro Marketing Club. Спільнота, що формує майбутнє агромаркетингу України.

14 липня 2023 р. Створено Agro Marketing Club – професійну спільноту маркетологів та комунікаційників аграрної галузі, які об‘єднуються заради сприяння розвитку високотехнологічного сільського господарства України.

Ми раді повідомити вам про створення клубу аграрних маркетологів та комунікаційників Agro Marketing Club, що об’єднує професіоналів, які працюють у сфері агробізнесу. Ініціаторами цього проекту стали Святослав Ткаченко, керівник і маркетолог Agro Marketing Agency, Наталія Кулаковська, директорка з маркетингу KMZ Industries, та Руслана Загній, керівник департаменту маркетингу та комунікацій DroneUA.

«Ідею клубу, який би об’єднав аграрних маркетологів, я виношував в собі років п’ять, а може й більше, – розповідає Святослав Ткаченко. – Чомусь постійно здавалося, що її втілення не на часі. Але, як виявилось, я не один такий, є однодумці. Поспілкувавшись, ми вирішили, що годі чекати, час втілювати. Саме так було організовано Agro Marketing Club. Це важлива та актуальна ініціатива, яка сприятиме розвитку аграрного сектору України».

Метою клубу є сприяння розвитку аграрного маркетингу в Україні, обмін досвідом та кращими практиками, підвищення кваліфікації та розширення професійного спілкування.

«AgroMarketingClub – це інвестиція в майбутнє. В якийсь час ця когорта однодумців переросте в іменитий «орден», – впевнена Руслана Загній. – А зараз людям, які працюють на межі креативу і агробізнесу, як ніколи потрібно об’єднуватися, чути один одного і творите сильне, високотехнологічне агромайбутнє України. Які б інновацій не виходили на ринок, кожна із них проходить через світлі голови і безстрашні руки маркетологів, комунікаційників, піарників, – говорить Руслана Загній. – Уявіть яку потужну агро стратегію країни можна створити і реалізувати разом?! Тому створення і функціонування спільноти на часі як ніколи».

Якщо ви в агро і відповідаєте за аналітику, просування, комунікації, digital, дизайн, або… На боці компанії, підрядника чи медіа? 100% агро, або одна з дотичних галузей? Годі шукати себе у цьому переліку. Якщо знаєте, як розвинути агромаркетинг, будемо раді бачити!

«Агро – це потужна індустрія, де працюють «мізки» на всіх ланках. Наші задачі, подекуди, складніше виконати, ніж в FMCG, але від того вони й цікавіші. Професійний розвиток маркетологів та комунікаційників та визнання здобутків у своїй спільноті йтиме на користь кожному з її гравців, а єднання цієї когорти рухатиме вперед галузь в цілому», – коментує Наталія Кулаковська.

Клуб планує проводити регулярні зустрічі, вебінари, тренінги та інші заходи для своїх членів та гостей. Танці сьогодні у клубі не плануємо, але й інтригу щодо перших кроків довго не триматимемо. Тому всіх, хто вже відчуває себе частиною спільноти Agro Marketing Club, радо запрошуємо доєднуватися.

«Це платформа для обміну досвідом, знаннями та ідеями, – додає Святослав Ткаченко. – А так як агробізнес – найпоширеніший продуктовий синдикат у світі, який кормить 8 млрд. людей, то Agro Marketing Club має всі шанси посунути масонів та ілюмінатів. Разом творімо майбутнє агромаркетингу»!

Будь ласка, переходьте за посиланням на натискайте на кнопку «Приєднатися до клубу».

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry