В Україні визначився лідер з виробництва ЗЗР

Білоцерківський завод препаративних форм став найбільшим виробником ЗЗР України

На сьогоднішній день БЗПФ є найбільшим виробником засобів захисту рослин в Україні. Обсяг виготовленої від початку 2021 року продукції вже наближається до 9 000 тонн, а за підсумками сезону очікується результат на рівні 10 000 тонн.  

За п’ять років Білоцерківський завод препаративних форм збільшив обсяги виробництва майже втричі, зокрема, на 30% протягом останнього року. Збільшення об’ємів  відбувається разом зі зростанням попиту на препарати ALFA Smart Agro та виходом компанії на зовнішні ринки. 

БЗПФ має унікальну багаторівневу систему контролю якості продукції MultiControl. Також підприємство здатне виготовляти технологічно найскладніші види ЗЗР. Наприклад, такі продукти як протруйник Авіценна, фунгіцид Артіс Плюс, інсектицид Разит практично неможливо виготовити за кордоном, але можливо на БЗПФ.  

Сьогодні на БЗПФ виготовляються 85% продукції ALFA Smart Agro. В планах компанії перевести на підприємство виробництво 100% продукції. Наразі триває підготовка до запуску виробництва гранульованих гербіцидів. Інвестиції у розвиток БЗПФ є безперервним процесом – протягом останніх років сумма інвестицій склала близько $12 000 000. 

Завдяки ALFA Smart Agro в Україні сформувалася галузь виробництва ЗЗР

На момент відкриття Білоцерківського заводу препаративних форм понад 90% ЗЗР, які застосовувалися в Україні, імпортувалися. Українське виробництво займало менше 10% ринку. Із виходом на ринок препаратів ALFA Smart Agro доля вітчизняних ЗЗР зросла вдвічі, і на сьогодні становить близько 18%.  

Найсерйознішим викликом для ALFA Smart Agro було підвищення рівня довіри до ЗЗР українського виробництва. Вихід на лідерські позиції є 100% підтвердженням того, що із цим завдання компанія успішно впоралася.  

Для України наявність власної галузі виробництва ЗЗР – це зменшення залежності від іноземних виробників, суттєве зростання податкових надходжень, а також інвестиції в розвиток аграрної науки.  

Зазначимо, що лише за останніх 5 років ALFA Smart Agro сплатила до бюджетів різного рівня понад 1 000 000 000 гривень податків.

За матеріалами прес служби ALFA Smart Agro