В Україну переносять виробництво сухих гербицидів

Компанія ALFA Smart Agro переносить в Україну виробництво гербіцидів у препаративній формі водорозчинних гранул. Триатлон, Сігур, Тривіум, Хаммер та інші відомі розробки ALFA Smart Agro, які раніше виготовлялися за кордоном, випускатиме новий спеціалізований цех Білоцерківського заводу препаративних форм.
Перенесення в Україну виробництва сухих гербіцидів – плановий етап розвитку компанії. Загалом реалізація проєкту тривала понад три роки. Нові виробничі потужності в Україні дозволять ALFA Smart Agro контролювати якість гранульованих гербіцидів на максимально високому рівні.

Основним постачальником сухих гербицидів в Україну був Китай, але під час “Ковід”, та з розвитком подій і війну 2022-2023 рр в Україні виробництво гербіцидів в нашій державі стає економічно доцільно.
Потужність нового цеху сухих гербіцидів – 300 тонн продукції на рік. Таким чином ALFA Smart Agro виготовлятиме в Україні не лише препарати для потреб внутрішнього ринку, але й на експорт.
Новий цех спроєктовано відповідно до міжнародних стандартів CropLife (уникнення перехресного забруднення між гербіцидами та іншими видами ЗЗР при виробництві). А сама технологічна лінія адаптована під особливості розробок ALFA Smart Agro. Зокрема, для досягнення ідеальної рівномірності розподілу компонентів у готовому продукті удосконалено процеси подрібнення сировини та змішування речовин. Лінія здатна поєднувати фактично необмежену кількість компонентів, у тому числі рідини.
«Виробництво сухих гербіцидів – шоста технологічна лінія на Білоцерківському заводі препаративних форм. Ми виготовляємо концентрати суспензій, концентрати емульсій, емульсії на олійній основі, масляні дисперсії, суспоемульсії, текучі концентрати-протруйники та інші види ЗЗР, і тепер зможемо робити також гранули та порошки. Для одного підприємства це – великий асортимент і великі можливості. БЗПФ має найкращу експертизу у виготовленні препаратів зі складними формуляціями, і вже є ряд продуктів ALFA Smart Agro, які, як ми бачимо, здатен виготовити тільки наш завод», – говорить Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.
Саме на БЗПФ було розроблено і вперше впроваджено багаторівневу систему контролю якості Multi Control. Виробництво гранульованих гербіцидів ALFA Smart Agro в Україні означає, що фахівці з контролю якості отримають повний доступ до всіх процесів: від закупівлі сировини до зберігання готової продукції.

Білоцерківський завод препаративних форм – головна виробнича платформа ALFA Smart Agro.
На БЗПФ виготовляються новітні розробки ALFA Smart Agro – фунгіцидний протруйник Авіценна Плюс, інсектицид Логус, фунгіциди Теламус та Артіс Плюс, регулятор росту з фунгіцидними властивостями Грейвіс тощо.
ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry