Відбулася перша в Україні практична конференція на діючому елеваторі «Епіцентр Агро»

У Вінниці відбулася перша в Україні практична конференція на діючому елеваторі. Компанія «ПроАгро Груп» разом з генеральним партнером – «Епіцентр Агро» провела у Вінниці на місцевому елеваторі агрохолдингу практичну конференцію Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 SMART, яка стала черговою знаковою подією на вітчизняному ринку зернозберігання. 

Практична конференція – новий формат зібрання фахівців елеваторної галузі, яким «ПроАгро Груп» доповнила свої щорічні масштабні форуми для елеваторників, які є не лише наймасовішими, але й найбільш представницькими в Україні. В роботі останнього Grain Storage Forum ELEVATOR 2021, що відбувся у травні цього року в Києві,  взяли участь понад 1000 учасників і гостей. Тоді в рамках кількох конференцій, що працювали одночасно, відбулися дискусії не тільки з питань зернозберігання, а й суміжних галузей – зернової логістики й трейдингу, переробки зерна, фінансових і юридичних аспектів, які були, за оцінками самих учасників, вкрай змістовними і фаховими. 

Проведення практичної SMART-конференції викликала озвучена елеваторниками потреба у більш, так би мовити, «спеціалізованому» й адресному заході, при чому не у столиці, а в максимально наближеній до них локації, де можна не лише обговорити актуальні питання й нагальні проблеми галузі, а й на прикладі конкретного підприємства отримати конкретні відповіді, а також наочно побачити технологічні й організаційні рішення. 

Вінницький елеватор «Епіцентр Агро» як місце проведення такої конференції підійшов якнайкраще. На днях було завершене будівництво третьої черги цього підприємства, тож учасники конференції одночасно стали й гостями на її презентації й запуску в роботу. Добудований за півтора року елеватор збільшив потужності одночасного зберігання у понад два рази – на 207 тис. тонн, до 375 тис. тонн. Наразі підприємство стало не лише провідним у елеваторній мережі агрохолдингу й у Вінницькій області, але й найбільшим лінійним елеватором на Правобережжі України, зайнявши п’яту позицію в рейтингу найбільших вітчизняних підприємств зернозберігання. Елеватор оснащено найсучаснішим технологічним обладнанням провідних виробників, він може одночасно приймати три різні види зерна на трьох точках приймання з автотранспорту і відвантажувати з двох точок відвантаження на автомобільний і ще з двох – на залізничний транспорт, формуючи по два маршрутні состави щодоби. 

З добудовою Вінницького елеватора агрохолдинг «Епіцентр Агро» збільшив власні потужності одночасного зберігання зерна до 1,5 млн. тонн, і за три роки не просто увійшов, а буквально увірвався в першу п’ятірку вітчизняних компаній з найбільшими обсягами такого зберігання. Більше того – компанія наразі веде будівництво ще чотирьох елеваторних комплексів на Хмельниччині, тож на її прикладі можна вивчати сьогодення розбудови елеваторної інфраструктури в Україні й переймати досвід розв’язання всіх проблемних питань, пов’язаних як з самим будівництвом, так і з вибором технологічного обладнання, організацією виробництва, підготовкою персоналу тощо. 

«Ми з агрохолдингом «Епіцентр Агро» перші і вперше в Україні проводимо такий формат ділової зустрічі для елеваторників – практичну конференцію на діючому підприємстві. Тож у нас всіх є можливість не лише обговорити важливі для ринку питання, а й ознайомитися з роботою цього конкретного виробництва, на якому є на що подивитись і є що почерпнути для власної роботи. Впевнений, що поєднання таких можливостей разом з можливістю спілкування з керівництвом елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» і, звісно, спілкування між собою у тісному колі фахівців принесе усім максимальну користь», – сказав на відкритті конференції виконавчий директор «ПроАгро Груп» Олег Клименко. 

Вражені були навіть господарі, представники «Епіцентр Агро». 

«Ми вдячні всім учасникам конференції – більше трьохсот людей стали гостями нашого Вінницького елеватора. Це дійсно перша елеваторна конференція в Україні, що пройшла на діючому елеваторі – адже саме в цей час ми продовжували приймати й доробляти зерно, і переймалися з того, як все пройде. Але все пройшло добре, і ми задоволені. Задоволені тим, що засвідчили: «Епіцентр Агро» – це відкрита компанія. Ми визнаємо, що в нашій роботі є не лише самі здобутки, а й недоліки, але їх нема тільки в тих, хто нічого не робить. Впевнена, що саме такий відкритий формат спілкування, обміну ідеями і досвідом – це те, що допомагатиме нам й усій зерновій галузі країни рухатися вперед», – підсумувала керівник центрального офісу й заступник керівника елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк. 

Компанія «ПроАгро Груп» теж дякує всім учасникам конференції, а також партнерам, якій допомогли її провести – окрім Генерального партнера агрохолдинга «Епіцентр Агро» це Головний технологічний партнер польська компанія FEERUM, Офіційні партнери – компанії CONVEX International, «TORNUM Україна», «Греко Груп», «СОЖАМ Україна», «Хімлаборреактив». Також наша подяка Спеціальним партнерам конференції – компаніям «RIELA Україна», TEFF,  ViOil, KODA, ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів», Buhler, й медіа-партнерам, серед яких провідні вітчизняні аграрні мас-медіа. 

Надалі у організаторів Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 SMART великі й амбітні плани. Агрохолдинг «Епіцентр Агро» надалі розвиватиме Вінницький елеватор як регіональний зерновий хаб, поєднавши на ньому комерційні інтереси фермерів з усього регіону та міжнародних трейдерів, де власники й покупці зерна зможуть укладати угоди про продаж продукції. А компанія «ПроАгро Груп» найближчим часом продовжить організацію практичних конференцій – у нас в планах їх проведення на одному з зернопереробних підприємств, а також на  морському терміналі – якому, дізнаєтесь згодом. Тож слідкуйте за анонсами!  

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry