Втрати не заважають залучати інвестиції та працювати на відновлення

Через повномасштабне вторгнення рф «Нібулон» втратив 400 млн доларів.

ТОВ «СП «Нібулон» від початку повномасштабного вторгнення РФ зазнало втрат на суму приблизно 400 млн доларів, втратило майже 40% персоналу і наразі працює на 32% своїх потужностей.

Про це повідомив гендиректор компанії Андрій Вадатурський під час Конференції з відновлення України (URC2023) у Лондоні, передає Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Кілька тижнів тому росіяни підірвали греблю, й інвестиції, які ми здійснювали протягом 15 років, ризикують стати неробочими», — зауважив Андрій Вадатурський і наголосив, що відновлення греблі та навігації в Україні зараз питання номер один.

При цьому очільник компанії констатував, що побудований 2003 року в Миколаєві термінал нині не працює, флот заблокований, росіяни використовують баржі для переміщення військової техніки. У таких умовах врятувати компанію від банкрутства допомогло відновлення експорту зернових з України торік.

Андрій Вадатурський повідомив, що «Нібулон» також відкрив новий підрозділ із розмінування й отримав 4 млн доларів гранту від уряду Німеччини на придбання машин для розмінування. За їх допомогою вже розміновано 1,5 тис. га сільгоспземель. Компанії вдалося посіяти в сезоні-2023 1 тис. га кукурудзи. Крім того, зернотрейдер отримав від USAID грант розміром понад 3 млн доларів на закупівлю залізничних вагонів, а на залучені 25 млн євро від Данського інвестиційного фонду «Нібулон» має намір побудувати в Ізмаїлі елеватор і борошномельний завод.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry