Взаємний симбіоз

Компанія ТОВ «Щьолково Агрохім» для отримання максимального врожаю та раціонального використання  коштів починає реєстрацію рідкого комплексного інокулянту для обробки насіння сої Ризоформ , який містить не тільки бактерії в рідкому середовищі , але і стабілізатор – прилипач Статік .  

Бакова суміш підвищує активність і життєздатність бактерії в продукті Ризоформ в високому  ступені. Bradyrhizobium japonicum здатний швидко інфікувати молоду кореневу систему рослин сої, швидко проникати в клітину кореня, тому саме комбінація наших препаратів дає та підтримує високу активність бактерій ( не зважаючи на кліматичні умови), вони стимулюють її розвиток і розмноження в ній, живлячись вуглеводами.

При цьому утворюючи симбіотичну систему, в якій рослини і клітина бактерії разом синтезує нову речовину – леггемоглобін, що виповняє трійну функцію:

  • поставка аеробним бактеріям кисню і молекулярного азоту
  • захищає азот фіксуючий апарат бактерії
  • забезпечує ефективну фіксацію молекулярного азоту у форми доступні для його засвоюваності рослиною

Використання інокулянту Ризоформ дозволяє рослинам ефективно засвоювати атмосферний азот, збільшити врожайність сої на 10-30 %. При цьому позитивний вплив обробленої Ризоформом сої простежується в сівозміні протягом 3-5 років з збільшенням врожаю зернових на 10-15%. Такий ефект досягається завдяки накопиченню в грунті біологічного азоту, який сприяє активізації грунтової мікрофлори і підвищенню загального рівня родючості грунту.

Ризоформа і стабілізатора – прилипача Статіка в дозуванні 0,57-0,85 л/т дозволяє проводити інокуляцію за 5-15 днів до посіву, що вигідно відрізняє Ризоформ від аналогічних бактеріальних препаратів , представлених на аграрному ринку. В результаті агроном може не турбуватися, якщо вийшло обробити більше насіння сої, чим можна посіяти за один день, а господарство не буде терпіти збитки через нераціональне використання інокулянту .

Перейти на сайт ЩьолковоАгрохім

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry