Xerion Saddle Trac універсальне рішення для внесення

У 2020 році Claas хоче зосередитися на цьому вдосконаленому варіанті кабіни свого трактора з чотирма  керованими колесами.

Великим значенням є що трактор стає більш компактний, ніж з буксирувальною цистерною і здатний працювати в режимі  краба що зменьшить ущільнення грунту, Xerion 4000 Saddle Trac має цистерну  16 м3 з поліестеру, яка розміщується по всій довжині шассі. Фронтальний насосний агрегат складається з подвійного шарнірного важеля, що дозволяє відсмоктувати стічні води або загрузка від машини яка підвозить .  Передній блок також оснащений дробаркою і кам’яним резервуаром для обмеження прокачування сторонніх предметів. Потужність насосу 9000 л / хв і дозволяє заповнити резервуар об’ємом 16 м3 менше ніж за 2 хвилини.

Перебуваючи в режимі розкидання, триходовий клапан, розташований позаду, дозволяє поширювати або реціркуліровать рідина. Два переваги: ​​обмежити осадження, а потім прискорити прокачування заднього інструменту. Задній інструмент для внесення , пристосований до 3-точкового зчіпному пристрою трактора, це може бути рампа типу «Orthograpg».

 

Більш самохідний, ніж трактор, Xerion Saddle Trac може також виконувати тверде розкидання, а також ущільнювати силос  або перевозити врожай за допомогою обладнання, встановленого на його платформі.

 

 

 

Инфоиндустрия