З моменту запуску аміакопроводу «Тольятті-Одеса» відтранспортовано 80 млн тонн рідкого аміаку

З моменту запуску магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса» (жовтень 1979 р.) до резервуарів-сховищ Одеського припортового заводу відтранспортовано 80 млн тонн рідкого аміаку. Такі обсяги зафіксовано на центральному пункті управління станом на 12 листопада  00  год 27 хв.

Про це під час виробничої наради повідомив керівник держпідприємства Вадим Трунов.

«Незважаючи на стрімкий розвиток технологій та інновації, одна з найбільш унікальних інженерних конструкцій – аміакопровід, й сьогодні залишається значущим для економіки та безпеки держави об’єктом, а підприємство входить до трійки лідерів-транспортувальників аміаку у світі, – наголосив Вадим Трунов. – З року в рік ми не лише сумлінно направляємо податки та інші визначені законодавством платежі, а й забезпечуємо стабільною роботою 754  спеціалісти».

Утім, за словами очільника ДП «Укрхімтрансаміак», водночас щоб осучаснити держпідприємство, а також залишатися надійним та безпечним транзитером аміаку і одним з найбільших платників податків необхідно й надалі продовжувати заходи щодо модернізації інженерних споруд, обладнання та комунікацій магістрального аміакопроводу, проведення яких активно розпочалося у другому півріччі цього року.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби ДП «Укрхімтрансаміак»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry