З захопленням і з користю зустрічаємо новий олійний сезон в Одесі на конференції «Soybean and Meal market»

ІА «АПК-Інформ» пропонує Вам приєднатися до нашої конференції «Soybean and Meal market» всупереч всім обмеженням і відстаням!

Вже менш ніж за 10 днів – 26 серпня – в Одесі відбудеться конференція «Soybean and Meal market», а всім, хто особисто не зможе бути присутнім на заході, надається можливість взяти участь онлайн. Можливість задати питання спікеру під час трансляції в ZOOM посилить ефект присутності на конференції!

Всі провідні гравці ринку і ключові експерти вже з нами, приєднуйтесь і Ви! На сайті представлена попередня програма, яка складається з трьох секцій і панельної дискусії з основними спікерами.

Знайомтеся з умовами участі та реєструйтеся на конференцію в онлайн або офлайн форматі.

Розглянемо сою під новим ракурсом, оголимо правду, покажемо всі підводні камені, відверто розповімо про перспективи соєвого сегменту, об’єктивно оцінимо амбіції українського ринку в умовах напружених світових балансів.

Сезон-2020/21 став одним з найбільш непередбачуваних, та й наступний не буде нудним! А значить – багато чого потрібно обговорити! Буде гаряче і цікаво! На Вас очікують фундаментальні доповіді, насичені дискусії і практичні сесії, прогнози та рекомендації провідних експертів.

Цільова аудиторія заходу: агрохолдинги, переробники олійних і трейдери, імпортери рослинних олій/шротів/макухи, галузеві асоціації, провідні експерти України, Причорномор’я і світу, виробники обладнання, логісти, експедитори, представники елеваторної і портової галузей, держструктур, наукових організацій та ін.

Мова конференції – російська/англійська (синхронний переклад).

Менш ніж 10 днів до конференції «Soybean and Meal market»: чекаємо на Вас офлайн або онлайн.