За два тижні на електронних аукціонах відбулося майже 60 земельних торгів

За два тижні на електронних аукціонах відбулося майже 60 земельних торгів із оренди та продажу ділянок. За їх результатами організатори ( а це переважно органи місцевого самоврядування) отримають понад 11 млн грн.

Лідером за кількістю залучених учасників до земельних аукціонів став майданчик Української універсальної біржі. Тут уже повноцінно підготували 30 потенційних покупців та орендарів. І це майже вдвічі більше, ніж у найближчого конкурента.

«Пишаємося,  що третина переможців земельних торгів – це орендарі, котрі працювали через майданчик УУБ. А це свідчить про професійність менеджерів, які супроводжують на усіх етапах підготовки до торгів, та зручність наших сервісів. Серед останніх – онлайн  навчання для учасників земельних торгів та роз’яснювальні відео в YouTube, мобільні Земельні боти у Вайбер та Телеграмі, які знайдуть лот за необхідними параметрами, якісна технічна підтримка в роботі тощо», – підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Майданчик УУБ з перших днів запуску земельних торгів на електронних аукціонах активно працює на ринку. Саме через нього виставили перший лот із продажу паю (ділянка сільськогосподарського призначення). А серед найбільших організаторів  тут супроводжують Ананьївську міську раду Одеської області, Путивльську міську раду Сумської області та інших.

«Запрошуємо до земельних аукціонів на майданчику УУБ не лише аграріїв, а й забудовників та інших підприємців. Адже, наприклад, серед перших переможців у нас був орендар ділянки для будівництва об’єктів торгівлі у центрі Переяслава на Київщині. Тому запрошуємо розширювати угіддя із лідерами ринку – на майданчику Української універсальної біржі», – говорить Сергій Гладкий.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry