Заборону на гліфосат в Індії відтерміновано

Заборона на використання гліфосату була досить умовною, адже вона не розповсюджувалась на операторів, що використовують його для захисту фермерських полів. Проте навіть це обмеження поки що “заморозили”.

Заборона гліфосату – це досить болюча тема. Існує деяка кількість досліджень, що доводять його шкідливість для людей, тварин та навколишнього середовища загалом. Переважно стверджується про його здатність викликати онкологічні захворювання та вади у дітей. Проте ця тема дискусійна і не існує однієї загальноприйнятої думки.

Заборона використання гліфосату має місце в деяких країнах, проте вона завжди зустрічає критику зі сторони аграріїв. Навіть на присадибних ділянках гліфосат є популярним гербіцидом. Проте заборона в Індії все ж почала діяти в листопаді минулого року і до цього місяця. Все ж, вона вдарила по дохідності дрібних виробників.

Влада Індії створила деякий тиск на Високий суд Делі, який і виніс рішення про заборону. Через цей тиск рішення було призупинено до 7 грудня 2023 року. Необхідно буде знайти таке рішення, що збереже рентабельність дрібних господарств.

Повідомляє AgroPages

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry