Зупинка заводу CF Industries в Великобританії викликала стурбованість у місцевих підприємств

У Великобританії керівники харчових підприємств стурбовані рішенням керівництва американської CF Industries зупинити завод по випуску азотних добрив в Біллінгемі, через нестачу необхідного їм діоксиду вуглецю.

Тим не менш, CF Industries має намір імпортувати аміак, аби виконати всі замовлення на виготовлення аміачної селітри для потреб сільського господарства.

Уряд Великобританії заявив, що вивчає варіанти забезпечення виробництва вуглекислого газу в країні. У вересні минулого року CF Industries вже зупиняли декілька підприємств в цьому регіоні, викликавши тим самим брак вуглекислого газу та створивши загрозу продовольчій кризі у всій країні. Завдяки фінансовій підтримці уряду завод в Біллінгемі вдалося перезапустити.

«Фермери вже зіткнулися з зростанням цін на азотні добрива британського виробництва на 158% порівняно з минулим роком. Невизначеність із постачанням вуглекислого газу — останнє, що їм потрібно», — сказала президент Національної спілки фермерів Мінет Баттерс (Minette Batters).

 

Інфоіндустрія за матеріалами fertilizerdaily

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry