Аграрна партія України: від галузевого об’єднання – до впливової політсили

Аграрна партія України на своєму ХІІІ з’їзді, який відбувся 17 грудня в Києві, заявила про себе, як потужна опозиційна і водночас консолідуюча сила. Протягом останніх чотирьох років вона еволюціонувала від професійного об’єднання працівників АПК з політичними амбіціями до політичної сили загальнонаціонального значення з конструктивною філософією еволюції суспільного розвитку. Її риторика щодо влади стала різкішою, пропозиції щодо устрою країни та розвитку аграрного сектора конкретнішими. На з’їзді із вуст лідера партії Віталія Скоцика та активістів прозвучало кілька цікавих месиджів, які лягли в основу резолюції під назвою Еволюція Гідності.

Щоб розвиватися, Українська держава має бути перезавантажена. Її основою мають стати сильні інституції, що гарантують стабільний розвиток, незалежно від персоналій, що їх очолюють, йдеться в резолюції.

Аграрна партія виступає широкою платформою суспільного єднання, щоб перемогти олігархічну систему, утвердити справжні цінності і гарантувати Людині і громаді право на успішний розвиток і заможне життя.

Також З’їзд затвердив зміни до Статуту партії та її нову Програму, основою якої є нове розуміння місії Української держави, яка має давати стимули розвитку Людини, родини, громади і всього суспільства.

На З’їзді було затверджено новий розширений склад Президії та Політради партії. Також обрано новий склад заступників Голови Аграрної партії, до якого, крім Олександра Ківшика, котрий продовжить працювати заступником, увійшли Олег Корбан та Едуард Зейналов.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry